Szegi Emma

polgármester

Tisztelt Látogatónk!
Kaba város polgármestereként tisztelettel és szeretettel köszöntöm városunk megújult honlapján!
Megtisztelő számunkra, hogy felkereste internetes oldalunkat és érdeklődik városunk múltja, jelene és jövője iránt. Honlapunkat igyekeztünk úgy kialakítani, hogy az új felület egyértelmű, hasznos és naprakész információkat adjon. Bemutatjuk településünk főbb látnivalóit, nevezetességeit, intézményeit, kulturális életünket és hasznos információkat nyújtunk azoknak, akik településünkre látogatnak.
Kaba Város Önkormányzat Képviselő-testülete számára fontos kérdés, hogy mit tehet a településért, az itt élő emberekért. Ezért is tartjuk kötelességünknek, hogy mindig naprakész információkat nyújtva tájékoztassuk a település lakosságát a várost érintő hírekről, pályázatokról, döntésekről, az intézményekben folyó munkáról.
Kellemes és hasznos böngészést kívánok, városunk lakossága nevében pedig szeretettel várok minden kedves idelátogatót!

Pályázatok

VÁROSUNK

LEGFRISSEBB HÍREK, PROGRAMOK

Majális május 1-jén

Programok 08:00 (sportpálya): Május 1. Kupa városi kispályás labdarúgó torna 15:00 (főtér): ugrálóvár, arc- és hennafestés, népi játszóház KRESZ-teszt, technikai eszközbemutató, motoros rendőr (közreműködik a Kabai Rendőrörs) I. Kabai Meteorit Erősember Verseny...

Május 1. Kupa kispályás labdarúgó torna

Versenykiírás   A torna helye és ideje A torna helye: Kabai Meteorit SE Sportpálya A torna ideje: 2019. május 1. 08:00 Eredményhirdetés: 2019. május 1. 17:00, Kaba főtere   Nevezés Nevezni 2019. április 26. 12:00 óráig lehet a Polgármesteri hivatal 2.sz....

Ivóvízhálózat csőhálózat mosatás

A Tiszamenti Regionális Vízművek Zrt. értesíti a Tisztelt Felhasználókat, hogy 2019.04.15-től 2019.04.30-ig (9:00-16:00 között) az egészséges ivóvíz biztosítása érdekében Kaba ivóvízhálózatán csőhálózat mosatást végez. Tájékoztatjuk Felhasználóinkat, hogy ebben az...

Értesítés gázszünet időpontjáról

Az FGSZ Földgázszállító Zrt. Kaba települését is érintő, gázszolgáltatási szünettel járó gázvezeték kiváltási, karbantartási munkákat végez. Emiatt Kaba településen a karbantartási munkák idején gázszünet várható. A gázszünet várható időpontja: 2019. augusztus 7....

MEGNYERT ÉS KIÍRT PÁLYÁZATOK

Külterületi út fejlesztése Kabán

Külterületi út fejlesztése Kabán

Kedvezményezett neve: Kaba Város Önkormányzata Pályázati felhívás neve, kódszáma: Vidékfejlesztési Program - Külterületi helyi közutak fejlesztése, önkormányzati utak kezeléséhez, állapotjavításához, karbantartásához szükséges erő- és munkagépek beszerzése -...

Interreg V-A Románia-Magyarország Program

Interreg V-A Románia-Magyarország Program

I. Pályázat adatai Title: Let’s celebrate our tradition together Acronym: TOGETHER eMS code: ROHU-265 Lead Beneficiary: Comuna Cetariu Project Beneficiary No.2: Kaba Város Önkormányzata A pályázaton elnyert összeg 70.400.-EUR, melyből Hegyközcsatár testvérvárosunk...

Keresés a weboldalon