Szegi Emma

polgármester

Tisztelt Látogatónk!
Kaba város polgármestereként tisztelettel és szeretettel köszöntöm városunk megújult honlapján!
Megtisztelő számunkra, hogy felkereste internetes oldalunkat és érdeklődik városunk múltja, jelene és jövője iránt. Honlapunkat igyekeztünk úgy kialakítani, hogy az új felület egyértelmű, hasznos és naprakész információkat adjon. Bemutatjuk településünk főbb látnivalóit, nevezetességeit, intézményeit, kulturális életünket és hasznos információkat nyújtunk azoknak, akik településünkre látogatnak.
Kaba Város Önkormányzat Képviselő-testülete számára fontos kérdés, hogy mit tehet a településért, az itt élő emberekért. Ezért is tartjuk kötelességünknek, hogy mindig naprakész információkat nyújtva tájékoztassuk a település lakosságát a várost érintő hírekről, pályázatokról, döntésekről, az intézményekben folyó munkáról.
Kellemes és hasznos böngészést kívánok, városunk lakossága nevében pedig szeretettel várok minden kedves idelátogatót!

Pályázatok

VÁROSUNK

LEGFRISSEBB HÍREK, PROGRAMOK

Elektronikai hulladék begyűjtése

Elektronikai hulladék begyűjtése

Tájékoztatom a település lakosságát, hogy az önkormányzat elektronikai hulladékok begyűjtését tervezi a Kaba, Rákóczi utca 138. szám alatti (Dobozüzem) telephelyén. Elektronikai hulladék minden olyan berendezés, amely elektromos árammal működött.Nem áll módunkban...

Fertőzött területek bővítése afrikai sertéspestis miatt

Fertőzött területek bővítése afrikai sertéspestis miatt

FRISSÍTVE 2022.06.23. A vaddisznókban előforduló afrikai sertéspestis előfordulása miatt szigorúan korlátozott területté nyilvánítják a Hajdú-Bihar megyében található 901250 kódszámú vadgazdálkodási egység teljes vadászterületét.Az erről szóló határozat itt...

Szelektív hulladékgyűjtés változás

Szelektív hulladékgyűjtés változás

Tisztelt Lakosság! Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2022. június 1-jétől megváltozik a szelektíven gyűjtött hulladék kezelője.A házhoz menő szelektív hulladékgyűjtés során a sárga tároló edényzetbe üveget nem lehet elhelyezni, mert a válogatás során akadályozza a...

MEGNYERT ÉS KIÍRT PÁLYÁZATOK

Pályázati felhívás – “Maradj Hajdú-Biharban!”

Pályázati felhívás – “Maradj Hajdú-Biharban!”

A Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat pályázatot hirdet a közép- és felsőfokú tanulmányokat folytatók számára, a “Maradj Hajdú-Biharban!” című ösztöndíj elnyerésére. A pályázati kiírás és a mellékletek itt érhetőek el.

Keresés a weboldalon

Skip to content